O nas

Mapa

Kontakt

“LAMIGO” Jacek Mickowski,
Rafał Mickowski S.C.

ul. Mała 5
66-400 Gorzów Wlkp

Telefony: (95) 711 71 91
(95) 711 71 92
(95) 711 71 93

Fax: (95) 711 71 95

Email: biuro@lamigo.pl

NIP UE: PL 5993158759
Regon: 080988555
EORI: PL 599315875900000

LAMIGO - LASEROWY SPRZĘT POMIAROWY

 

O nas

Lamigo jest firmą z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim której początki sięgają 91r. Od początku swojej działalności dostarczała sprzęt pomiarowy i laserowy używany w budownictwie i pracach instalatorskich. Od 2011 roku na bazie poprzednich doświadczeń wprowadziła własną linię produktów dopasowaną do wymagań klientów. Aktualnie oferujemy pełny wachlarz instrumentów pomiarowych używanych na budowie od jej samego początku jak niwelowanie terenu przez wykonanie murów i posadzek, wstawianie okien a kończąc na pracach wykończeniowych takich jak montaż podwieszanych sufitów czy mebli. 
Wciąż rozwijamy naszą ofertę, dbając jednocześnie o jej jakość co potwierdzamy pięcioletnią gwarancją na większość naszych produktów. Każdy instrument przed sprzedażą jest dokładnie sprawdzany w naszym serwisie, a jego parametry są opisane w protokole sprawdzenia. Jednocześnie dysponujemy zapleczem serwisowym, dokumentacją techniczną oraz wszystkimi częściami zamiennymi do wszystkich naszych produktów.
Popularność naszej marki wciąż rośnie a zaufaniem darzą nas nie tylko użytkownicy w Polsce ale i w całej Europie. Aktualnie nasze produkty można kupić w 16 europejskich państwach od Finlandii po Portugalię a nasza sieć sprzedaży zarówno polska jak i zagraniczna wciąż się rozwija.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy hurtownie i sklepy do współpracy w ramach sieci partnerskiej
 Prowadzisz sklep narzędziowy, ogrodniczy albo budowlany? Chętnie nawiążemy z Tobą współpracę na korzystnych dla Ciebie warunkach.
 
Swoim klientom zapewniamy:
  • Profesjonalne doradztwo handlowe w zakresie doboru odpowiednich urządzeń
  • Opiekę indywidualnego doradcy
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Wsparcie techniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • Najwyższy poziom obsługi
  • Atrakcyjne rabaty
  • Zdjęcia wysokiej rozdzielczości do użycia na stronie internetowej