Mapa

Kontakt

LAMIGO

ulica Mała 5
66-400 Gorzów Wielkopolski

Telefony: 95 711 71 91
95 711 71 92
95 711 71 93

Serwis: +48 606 777 828

Fax: 95 711 71 95

Email: biuro@lamigo.pl

NIP UE: PL 5993158759
Regon: 080988555
EORI: PL 599315875900000
  • Cross 2
  • CN24
  • Cross 41
  • Spin210
  • Cross 5.2
  • Spin205
 
lasery budowlane do poziomowania Lasery budowlane do poziomowania to obecnie jedne z najczęściej wykorzystywanych narzędzi, niezbędnych podczas budowy czy remontu. Dzięki nim możliwe jest szybkie, a także bezproblemowe wyznaczenie pionu i poziomu na konkretnej powierzchni. Nowoczesne urządzenia wyposażone są w wiele praktycznych funkcji ułatwiających pracę fachowcom. Sprawdź, jakie korzyści daje zastosowanie takiego wyposażenia.

 

Profesjonalne wyposażenie i jego korzyści – lasery budowlane do poziomowania

Specjalistyczne narzędzie pomiarowe, które wykorzystuje się w branży budowlanej i geodezyjnej to m.in. lasery budowlane do poziomowania. Korzyści wynikające z użytkowania tego sprzętu są ogromne, pod warunkiem wybrania właściwego typu urządzenia. Szeroka oferta rynkowa daje możliwość wyboru:

Dopasowanie konkretnego narzędzia pomiarowego zależy w dużej mierze od tego, jakie prace budowlane, montażowe czy wykończeniowe planowane są z jego wykorzystaniem. Lasery liniowe idealnie sprawdzają się przy pracach takich jak ustawianie mebli czy układanie glazury. Modele rotacyjne pomogą w pracach wykończeniowych budynków, jednak zdecydowanie częściej korzysta się z nich na placach budowy czy przy równaniu parkingu. Z kolei niwelatory optyczne są niezbędnym wyposażeniem, jeżeli chodzi o kształtowanie krajobrazu i planowanie przestrzenne.

Podsumowując – to, jakie korzyści lasery budowlane do poziomowania zapewniają użytkownikom, zależy więc przede wszystkim od ich typu i dobrego wyboru urządzenia do czynności, jakie będą z nimi wykonywane.

Lasery budowlane do poziomowania – korzyści urządzeń liniowych

Nowoczesne urządzenia pomiarowe gwarantują wiele korzyści. Lasery budowlane do poziomowania w wersji liniowej wybierane są głównie przez majstrów i budowlańców. Ich zaletą jest przede wszystkim łatwa obsługa. Nie trzeba mieć wprawnego oka ani doświadczenia, aby uzyskać właściwy wynik. Narzędzia te same się kalibrują i są bardzo precyzyjne. Dużym plusem jest także atrakcyjna cena, zwłaszcza przy wyborze podstawowych modeli takich jak np. Cross X1 lub Cross X1G.

Lasery budowlane do poziomowania – korzyści urządzeń rotacyjnych

Automatyczne lasery rotacyjne to zaawansowane technologicznie urządzenia wybierane zwykle przez fachowców. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest wyznaczenie linii prostych nawet dla bardzo dużych powierzchni zewnętrznych. Co więcej, takie wyposażenie pozwala określić różnice wysokości terenu. Nowoczesne modele pozwalają na wyznaczenie jedno i dwuosiowych spadów. Obliczenia te są podstawą w przypadku budowy różnego rodzaju placów czy parkingów, ale także posadzek w dużych halach i na basenach. Obsługa urządzeń odbywa się często za pomocą pilota, co jest dodatkową korzyścią. Plusem jest także możliwość wykorzystania w trudnych warunkach pogodowych. Przykładem chętnie wybieranego lasera rotacyjnego jest np. Spin 220G.

Niwelatory optyczne i ich korzyści – lasery budowlane do poziomowania dla profesjonalistów

Niwelatory optyczne są dostępne na rynku od lat, ale wciąż cieszą się zainteresowaniem ekip budowlanych, a także geodetów. Wiele osób zastanawia się, jakie korzyści lasery budowlane do poziomowania tego typu zapewniają swoim użytkownikom. Przede wszystkim nadają się do wykorzystania w różnych warunkach pogodowych. Gwarantują bardzo dokładne pomiary, a niektóre modele wyposażone są w opcję powiększenia lunety. Największą zaletą sprzętu jest natomiast szybkie celowanie kolimatorem. Popularnym produktem z tej kategorii jest np. niwelator optyczny CN-24. W przypadku wyjątkowo wymagających użytkowników polecany przez specjalistów jest niwelator optyczny BN-28.

Wybór lasera budowlanego do poziomowa nie powinien być przypadkowy. Chociaż na rynku dostępne są różne urządzenie, to każde przeznaczone jest do konkretnego typu prac. Warto więc przed wyborem zastanowić się nad funkcjonalnością wyposażenia lub skorzystać z porady sprzedawcy.

Dodaj komentarz